פגיעה היא ממשית גם בגוף וגם בנפש

פגיעות רבות קורות מדי יום במרחב הציבורי והפרטי ולא על כל פגיעה כזאת אפשר לתבוע, אבל כאשר מתברר הנזק ומי שאחראי לו, אנחנו יכולים לתבוע על הנזיקין שנגרמו לכם. פיצויים יכולים להיקבע במשא ומתן או המשפט, וזה תלוי במידת המקצועיות של עורך דין נזקי גוף ירושלים ומורכבות התיק שהוא מנהל למענכם. כל מקרה לגופו וכל מקרה והנזק שנגרם ויכול להימשך שנים רבות. לכן, לוקחים בחשבון את מידת האחריות על פי חוק והאם באמת המקרה שלכם יכול להידון בבית המשפט, וגם את ההשלכות לעתיד של כל נזק שנגרם לכם בגוף וברכוש ובנפש. חשוב לדעת שגם נזקים שנגרמים למוניטין וליכולת שלכם להגן על המוצרים שלכם או על שמכם הטוב הם נזקים שאפשר לדרוש עליהם פיצויים. זה חשוב במיוחד אצל מי שיודע שהתחרות העזה בתחום שלו עלולה לפגוע במותג שלו בגלל התנהלות לא הוגנת שמכפישה אותו. ככל שתבליגו על כך יותר כך גם תתקשו לתקן את הנזק שנגרם לכם בגלל הפגיעה. לכן, משרד עו"ד אסף שפירא ממלית לכם לטפל בכל תביעה כמה שיותר מוקדם ולקבל ייעוץ על כך.

לכל תחום ביטוח משלו

חברות הביטוח יודעות לגבות דמי ביטוח במקרים רבים בתחומים שונים וכשהן נדרשות לשלם את הפוליסה במקרה של פגיעה, לפעמים קורה שהן נסוגות מהבטחות ומנסות להתנער מאחריותן. בין אם מדובר בביטוח שלכם או ביטוח של מי שפגע בכם, את הטיפול בכך יש לנהל בצורה מקצועית ועניינית באמצעות עורך דין ביטוח. זה מגדיל את הסיכויים שלכם לזכות בתביעה ולהפסיק את מריחת הזמן המפורסמת של חברות ביטוח, וזה יכול להניב לכם לעתים גם יותר פיצוי במקרים מסוימים. לכן, חשוב להתייעץ מיד בהתחלה עם עורך הדין שיוכל להסביר לכם כיצד לנהל את התביעה ולגייס את כל המסמכים שמבססים אותה. זה גם חוסך טעויות שעושים כאשר לא מבינים בדקויות החוק ושוגים במתן מידע שחברות הביטוח מנצלות נגדכם.

לייצג אתכם באינטרסים שלכם

עורך דין שמייצג אתכם מול חברות הביטוח, גופים רפואיים, ביטוח לאומי או נגד אנשים שפוגעים בכם, יעשה הכל על מנת להגן על האינטרסים שלכם ועל הזכויות שלכם. לרוב מדובר בתשלום פיצויי נזיקין אבל לפעמים המטרה היא אחרת, כמו הפסקת התנהלות פוגענית שגורמת לכם נזק מתמשך שאתם רוצים לתבוע בגינו. משרד עו"ד אסף שפירא מייצג לקוחות רבים בתחום זה כבר שנים רבות על מנת להשיג להם את הזכויות שלהם וההצלחה שקיוו לה.

הוספת מאמר לאתר?

    חברה לקידום אתרים חברה לקידום אתרים
    Skip to content