תכנון החיים ועריכת צוואה פותרים בעיות

האדם מתכנן תכניות אבל החיים זורמים כמו שנוח להם, בפראפרזה על משפט מפורסם עם הרבה חכמת חיים. אולם, בתוך כל ההומור הזה יש משהו אחד לפחות שנכון תמיד – רצוי מאוד לתכנן כמה שיותר ולהיערך לבאות בכל מה שבכל זאת אפשר לשלוט, וזה הרכוש והכספים שלנו ביום שאחרי שכבר לא נהיה בחיים. אלה הדברים החשובים שעוזרים למשפחה שלנו להתקיים ולהתפרנס אם אנחנו בעלי משפחה שתלויה בנו וזה גם מה שחשוב לכל מי שרוצה להשפיע על הדרך שבה המורשת שלו תיזכר. חוק הירושה בישראל מחלק את העיזבון גם ללא עריכת צוואה, אולם כשיש צוואה שמבטאת במדויק את הרצון האמיתי שלנו אי אפשר להתעלם ממנה ובמקרים נדירים ביותר היא תבוטל וגם אז לאחר הליכים משפטיים מורכבים ואין ספור הוכחות שינסו להפריך אותה. לכן, חשוב מאוד לחשוב על המהלכים האלה מראש כדי להבטיח את חלוקת העיזבון ולנסח צוואה חוקית ותקפה אצל עו"ד צוואות שאנחנו מרגישים נוח מספיק כדי לדון אתו בכך. עו"ד אתי גוהר עורכת צוואות ללקוחותיה לשביעות רצונם על מנת שיבטיחו את פרנסת המשפחה שלהם ואת הטיפול הנכון בעיזבונם.

לטפל במשפחה גם בזמן משבר

בעתות משבר שבהן אנחנו זקוקים להתערבות הרשויות לעתים אין ברירה אלא לפנות לעזרה משפטית מקצועית. אולם לא רק בזמנים כמו גירושין או בעיות ירושה במשפחה אפשר להיעזר בייעוץ משפטי. שירותיו המשפטיים של עורך דין לענייני משפחה בירושלים ניתנים גם בזמן שבו אנחנו זקוקים להליכים משפטיים כדי להגן על המשפחה או כאשר אנחנו רוצים לבצע מהלך רשמי כמו עריכת הסכם ממון שיקבל תוקף חוקי בבית המשפט. במקרים שבהם אנחנו צריכים להכניס לחיינו עורכת דין אנחנו עושים את הדבר הנכון בכך שאנחנו מעגנים בהסכמים מפורשים וברורים מה אנחנו רוצים ואיך נחיה כזוג ומה אנחנו רוצים שייעשה ברכושנו לאחר מותנו.

איך לבחור נכון בעורך דין?

מסמכים כאלה נערכים על ידי עורך דין שיש לו ידע משפטי רב שמקיף את כל הסעיפים החשובים, אולם גם הגישה שלו לניהול המקרה שלנו וגם הדרך שבה פורסים לפנינו את האסטרטגיה הנכונה מניעות אותנו לבחור בו כעורך דין. אם הגישה שלו מתאימה לשלנו ונוח לנו לתת בו אמון, סימן שהגענו לאיש המקצוע הנכון לנו שאפשר להיעזר בו לכל מטרה שקשורה בחיינו האישיים. עו"ד אתי גוהר מלווה לקוחות שלה במקצועיות ובהבנה מלאה כבר שנים רבות, עד לקבלת התוצאות המיטביות בכל תיק שהיא מנהלת למענם.

הוספת מאמר לאתר?

    חברה לקידום אתרים חברה לקידום אתרים
    Skip to content